Stuha z.s.

Nezisková organizace Stuha z.s. zašťiťuje naše celoživotní úsilí o lepší život pro zvířata a každého člověka který má ke zvířatům a přírodě vztah. Cílem našeho spolku je práce s dětmi a mládeží, pořádání akcí, provozování terapií v našem centru Stužka.

Azyl pro zvířátka

Animoterapie

Odlehčovací služby

Akce a tábory

Centrum Stužka

Kurzy a workshopy

Přehled akcí

Aktivity našeho sdružení

Centrum Stužka

Lesní školka, odlehčovací služby, terapie, kroužky a mnoho dalších akcí přímo v našem centru!

Azyl Stužka

Naše sdružení poskytuje azyl nechtěnným zvířátkům.
Můžete je přijet navštívit, adoptovat, vyvenčit!

Tábory

Informace o táborech, a furrycampech. Máme již dlouholeté zkušenosti s pořádáním táborů.

Akce a programy

Informace o táborech, a furrycampech. Máme již dlouholeté zkušenosti s pořádáním táborů.

Naše sociální sítě

47 minutes ago

Stuha z.s.
Novinky k dnešku ?Už od 23.8 se začnou v našem centru nové týmové a rodinné akce !brzy budete moci zakoupit naše Vouchery na tyto akce a také se přihlásit již do kroužků pro děti, ale i dospěláky a rodinné týmy /šerm, jezdectví, tvořivé aktivity, stolní hry, hraníčka s koňmi a terapie/ .ZVEME VAS - k nám do centra od 14.00 ve dnech 18+ 25.8 na Turnaje a zábavné odpoledne s deskovými hrami včetně turnajů o ceny. Budete moci vyzkoušet i nesehnatelné hry a nebo novinky od firmy ALBI. Vstupné dobrovolné !Vylepšili jsme dalších několik věcí a samozřejmě pokračujeme v úpravách a opravách - stany již mají podlážky a fosforeskující kolíky a špagáty, snížili jsme umyvadlo u doupěte a nainstalovaly poličku, rušíme břečtan na nejhorších místech kde zavazí, přetřídili a přeorganizovaly některé věci doupěti /klubovně/ a zítra nás čeká dodělávání krčmy- dalšího posezení pro děti a okna v doupěti. samozřejmostí jsou i legislativní věci, příprava veškerých dokumentu, všeho na nástěnky, ale i péče o zvířata aj. a mimo to také plánování a příprava dalších akcí, činností Stuhy z.s. a příprava přihlašování na kroužky a akce od září.Už se na Vás těšíme !§ ... Zobrazit víceSkrýt
Zobrazit na FB

Kdo jsme a jaké máme cíle?

Před asi 20 lety jsme založili naše první sdružení Ultimum dei gratia. Byla to převážně šermířská skupina pořádající akce po celé České Republice. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním akcí, milujeme zvířátka a rádi pracujeme jak se zvířátky tak s lidmi.

Založili jsme tedy po menší pauze sdružení Stuha z.s.

Nyní patříme mezi přidružená střediska České hiporehabilitační společnosti, máme také osvědčení pro odchyt zvířat, jsme oficiální útulek.

V současnosti pořádáme v našem centru Stužka terapie (hiporehabilitace, kontaktní canisterapie, felinoterapie a arteterapie), v odpoledních hodinách kroužky pro děti i dospělé, včetně přirozené komunikace, tvořivých dílen, základů ježdění a šermu, rodinné týmové hry a azyl pro zvířátka.

Do budoucna máme ještě hodně plánů, můžete nás sledovat na facebooku a níže si můžete přečíst více podrobnější informace.

Naši úžasní sponzoři!