Recenze táborů

Moon

Rated 5 out of 5
16. 9. 2021

Ahoj Ryško, moc mi stuha chybí, koníci a všechny zvířátka, taky pozdravuj Essa,Gatita, Tharoka a Wolfieho, příští rok se taky určitě přihlásím a doufám že bude 14 denní, když jsem odjela připadalo mi že jsem si tak tolik zvykla, že jsem di myslela že jsem nepřijela domů, beru vás a furries jako druhou rodinku. No nic nevím co napsat, tak se tam mějte a pozdravuj koníky a vyřiď pozdravy!

<3~Moon

Star

Rated 5 out of 5
5. 9. 2021

Ahuj Ryško, strašně mi chybí ty dny ve stuze, až někdy pojedu okolo určitě se zastavím, všechny zvířátka mi už teď chybí a doufám že se s vámi všemi ještě někdy uvidím, díky furry campu jsem si zlepšila i art style a nejspíše budu otvírat badge comissions, pozdravuj ode mne všechny zvířátka❤️

Star✨

Rachel

Rated 5 out of 5
28. 8. 2021

takze ahoj Rysko💖tabor sem si moc uzila a moc se mi po vas vsech styska🌈a diky furry campu sem se zlepsila hodne v malovani❤️kdybych nekdy jela kolemn tak se urcite stavim☺️a prosim pozdravuj ode me vsechny zviratka💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Rachel

Aki

Rated 5 out of 5
24. 8. 2021

Ahoj Ryško strašně se mi stýská už se těším až se uvidíme ❤️ a určitě za tebou do stuhy přijedu 😋 Spozdravem Aki❤️

Aki

Aladar I

Rated 5 out of 5
22. 8. 2021

Dobrý den, jsem nadšená z obrovské radosti a spokojenenosti mojí dcery Lucky s pobytem na Aladar I.
Už teď má přání zúčastnit se tábora také příští rok.

Spokojenost

Rated 5 out of 5
18. 8. 2021

Dava /Murph/ byl na táboře moc spokojen, vzpomíná na děcka, na Vás i instruktory s dojetím. Děkuji takto dodatečně za péči.

Dava /Murph/

Benny Hurry

Rated 5 out of 5
15. 8. 2021

Velice vám všem děkuji za letošni furry camp!!
Daniel Wolf děkuji za skvělého vedoucího a ohřívače jídla
Honza Kalina za úžasného vedoucího naší koleje!
a Miroslav Pavlíček za úžasné objímáni a za kopec srandy!!!
i ostatním vedoucím děkuji za úžasný program!
a všem mým novým kamarádům také děkuji za nové zážitky a vzpomínky

Anča

Rated 5 out of 5
21. 5. 2020

Ahoj Hanko, hlásím, že jsem zdárně dorazila domů a už se mi stýská po koníkách. Chtěla bych ještě jednou poděkovat za ten super týden u vás. Naučila jsem se spoustu nových věcí a moc se mi to líbilo. Pro zajímavost jsem chtěla poslat stránku koní ke kterým pravidelně docházím, ale zrovna je mimo provoz. Všechny pozdravuj, hlavně Barču 🙂 Ahoj tábornice Anča.

H. Dvořáková

Rated 5 out of 5
14. 3. 2020

Hezký den, paní Studená, hezky zdravím z Havířova. Právě jsem mluvila s Adélkou, která dorazila v pohodě k babičce. Velmi se jí pobyt u Vás líbil a říkala mi, že budete pořádat i víkendové pobyty. Chtěla jsem Vás tedy poprosit o bližší informace. Ještě jednou děkuji za pěkný zábor a péči o děti. Zdraví H. Dvořáková.

Nikča

Rated 5 out of 5
13. 2. 2020

Ahoj hanko, jak se maj koníci? Mě už se příšerně stejská!!! A co ty víkendovky, budete dělat? Já že bych určitě zase přijela. A budete ty tábory dělat i o prázdninách?? Jinak všechny ceny mám různě pověšený na čestnejch místech, nejvíce sem pyšná na ten trail, koukala sem na sebe na kameře a … :)) Jo a ještě sem se chtěla zeptat, neposlala bys mi to video s Honzou Bláhou?
Tak se mějte, a pozdravuj Báru. Nikča H.