3.8

UTERNI ZPRAVICKY Z CAMPU !! Fotky ve fotogalerii.
Dnes jsem si užily skvělý den a přečkali nejen přeháňky, zkoušeli nové výtvarné techniky v arteterapii, ráno zažily skvělou motivační hru o kamarádství s balonky, opravily další věci v areálu, a hlavně měli hned ráno návštěvu z hygienické stanice na kontrolu nalezených nedostatků na minulém campu a vše proběhlo skvěle a moc děkujeme všem paním co k nám jezdí za vstřícnost i v našich bojových podmínkách a za rady jak vše upravit a napravit aby vše bylo ok.

Dále se dnes dokončují základy Base a zítra již začneme ostrtovat. kreslení badgí, hry, soutěže, rozdávání Stužek v naší celotáborovce o Aladara a mnoho dalšího je samozřejmostí !!
Ted se těšíme na skvělou soutěž FURRY STAR !!
Už se na Vás těšíme.

A dále moc potěší, když někdo kdo přijede poprvé a vidí to zde řekne že je to bomba práce za ty 2 roky ve 2 lidech a pomocnících občasných – vše co jsem zatím vybudovaly. Moc nás to těší a dodává energii pokračovat dál !.

8.8

 

 

Tak včera dopoledne skončil další skvělý FURRY CAMP ALADAR I a odjely domů skvělé účastnice, po kterých se nám už nyní stejská, jako po všech, kteří se kdy campu zučastnily. zažily jsem mnoho věcí od pokusu zničit CAMP udáním na policii a jiné, přitom se stačilo zeptat, jelikož kontrola z hygieny aj zde byly den před tím 😀 . Ano… v dešti děti BUDOU na karimatkách zabalené ve spacácích a dekách v našem DOUpěti, protože když prší již 3 dny a v noci jsou už stany provlhlé, než je stačíme opět vyčistit, vysušit a usušit všechno vybavení na půdě a v sušičce, tak v tom vlhku přece děti nenecháme !! Takže jsme si užily zklamání od lidí, kde bychom to nečekaly a nejvíce to schytaly děti, dále jsem už mysleli že po deštích nám narostou žábry 😀 bohužel jsme nestihly koníky což nás velmi mrzí, ale zastřešená a fungující ohrada i v deštích je náš plán na další měsíce…..

Chtěli bychom poprosit rodiče – my víme, že nám děti zase za rok přivezete- ale nechcete je zde už tedy nechat zrovna i s věcmi? protože máme pocit, že jste domů odvezly jenom děti…koukněte jaké množství věcí zde zůstalo 😀

Samozřejmě se tvořilo, bylo mnoho žážitků, zkoušely se naše nové DDR taneční podložky, byla soutěž FURRY STAR , a mnoho dalšího…fotečky vkládám do fotogalerii a již se na Vás těšíme !! Díky.