Aladar

Termín

? ? ?

upřesnění po novém roce,

sledujte náš facebook!

Cena

5.200 Kč

Věk dětí

8-16

O táboru

Aladar je živý tvor, jenže bohužel více informací o sobě netuší a MY mu musíme pomoci najít KDO je,  jak vypadá, co má rád, co umí…

Prostě ho musíme vytvořit… Zažijeme s ním také spousty zábavy, her a soutěží. Na konci si každý odnese svého malého Aladara na památku.

Program

Můžete se těšit na několik různých seminářů. Povídání na témata, která účastníky budou zajímat – furry obecně, výroba suitů a jejich součástí (včetně šití na starém šlapacím stroji) také jak suitit, jak uspořádat outing a akci pro kamarády, tvorba fursony a najítí vlastního totemového zvířete, kde shánět materiály, ale i další témata dle výběru. Jelikož budeme v Azylu pro zvířata seznámíme se s našimi zvířátky a naučíme se i něco o jejich péči, zažijeme terapie se zvířaty od potkánků, přes fretky až po koně, pomůžeme s péčí, a venčením.

Nafotíte krásné fotky s profi fotografem ve svých suitech, či půjčených spolkem,  a vyzkoušíme si suitění. Tvorba a výroba nejen suitů, ale i kresba, malba a další rozličné techniky. Můžeme i šermovat , střílet z luku a upéci si domácí chléb a placky. Odpočineme si výletem a výpravou po okolí a do lesa. Dále se zúčastníme minioutingu v Moravské Třebové s návštěvou domova pro seniory a dětského domova. Také přijedou zkušení suitmakeři se svými radami a ukázkami.

Samozřejmostí je zábava, táboráky, hry a soutěže a netradiční hra ALADAR provázející celý camp.

 

Nepovinný doplňkový program:

Je zde možnost se postarat o koníky a povozit se, nebo se i naučit základy jízdy. Příplatek za 4 x 30 min. aktivní výuky pod sedlem – 500Kč.

Co s sebou?

Soubory ke stažení

– pro nástup na tábor

bezinfekčnost

co si vzít

covid čestne prohlašeni

zdravotní způsobilost

Soubory ke stažení

– ostatní soubory

plná moc

storno žádost

Vedoucí

 

Ryška

Wolfie

Floofy

Gatito

Cena

popis

Cena tábora je 5.290,- Kč, při platbě tábora po 31. 12. 2021 je cena 5.490,- Kč, při platbě po 31. 1. 2021 je cena 5.990,- Kč.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 6x denně (i s druhou večeří), pitný režim, dopravu, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, odměny a diplomy.

Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky v přihlášce na tábor nebo nás kontaktujte telefonicky. Bezlepková strava je za jednorázový příplatek 300 Kč.

Dovolujeme si Vám nabídnout cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění storno poplatku (80 % z ceny za dítě) za cenu 150 Kč na osobu a pobyt. Pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Pro úhradu tábora Vám nabízíme možnost využít své zaměstnanecké benefity! Pobyt můžete hradit z Vašeho účtu v programu Benefit plus či Benefity.cz nebo Sodexo. Stačí to uvést v poznámce přihlášky.

Tábor je možné platit na splátky. Do 14 dnů je třeba uhradit alespoň 2.000 Kč. Tři měsíce před začátkem 50 % a měsíc před začátkem tábora je třeba mít uhrazeno 100%.

Slevy

popis

Na tábory poskytujeme tyto slevy:

  • při uhrazení plné ceny tábora do 31. 12. 2021 je sleva 700 Kč
  • při uhrazení plné ceny tábora od 1. 1. 2021 do 31. 1. 2021 je sleva 500 Kč
  • sleva 300 Kč za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
  • sleva 300 Kč za kamaráda (Máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a celé jméno kamaráda. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně, jakmile kamarád pošle svou přihlášku a uhradí pobyt.)
  • sleva 500 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2022
  • sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

Doprava

popis

Dopravu na tábor a zpět zajišťujeme autobusy z Prahy. Vlastní doprava na tábor a z tábora je samozřejmě možná.

Autem
Děti přijíždějí na adresu den začátku tábora během dopoledních hodin.

Autobusem
Autobusy odjížději a přijíždějí z Prahy.

 

  • Odjezd: v ranních hodinách
  • Příjezd: kolem poledne