Lesní klub

Lesní klub

Popis:

Náš lesní klub je propojením lásky k poznávání a radostí s pobytem mezi kamarády i handicapovanými a zvířátky a péčí o ně. Součástí dne jsou i terapie v našem centru Stužka – canisterapie, hiporehabilitace, felinoterapie a arteterapie s tvořením. Samozřejmostí je pobyt a objevování v přírodě, společné svátky, oslavy, akce, komunitní programy a mnoho dalšího. 

Přijímáme děti 3-18 let i na individuálním vzdělávání (ve své spádové škole) a do denní odlehčovací služby handicapované kamarády. Tešíme se na Vás každé pondělí až čtvrtky 8-14.00.

Forma lesní školky a výuky stylem individuálního vzdělávání 1-9 třída ZŠ.

Kmenovou školu zatím děti musí mít jinde.

Výuka formou projektů, tvorby lapbooků, portfolií, her, praxe venku, výlety, pobyt se zvířaty,  aj…

Cena: 120 Kč/hod, 700kč/den, 1600Kč/týden, 5600Kč/měsíc

4 dny v týdnu

obědy za příplatek

Děti mohou odpoledne pokračovat učastí v kroužcích.

Doporučený věk:

školka 2+

škola 6+

Kdy:

4 dny v týdnu

Po 8-14
Út 8-14
St 8-14
Čt 8-14

Cena:

120Kč /hod

700Kč / den

1600Kč / týden

5600Kč / měsíc

Co je lesní školka

Lesní školky spojuje zájem o vzdělávání v celoročním každodenním kontaktu s přírodou, s důrazem na udržitelný rozvoj. Vzdělávání a příroda jsou v tomto přístupu stejně důležité. Cílem pobytu v přírodě je děti vzdělávat a naučit je nejen barvy a počítání, ale také uvědomění si základních podmínek k životu na Zemi reálnou zkušeností s nimi.

Lesní školky jsou alternativou k tradičnímu předškolnímu vzdělávání. Kladou důraz na pobyt dětí v přírodě a vzdělávání mimo učebny, přímo v prostředí přírody, nejčastěji lesa. Odpočinek dětí probíhá v zázemí, které má nejrůznější podoby (jurta, chatka, maringotka apod.). Zde mají také uložené náhradní oblečení a pomůcky na ven. Děti z lesních školek však netráví celý rok jen v lese. Nedílnou součástí programu jsou i návštěvy kulturních akcí a veřejných institucí.

https://www.lesnims.cz/lesni-ms/co-je-lesni-skolka.html